Бердичівська податкова інформує: «Фіскальний звітний чек при використанні ПРРО створюється щоденно» — РІО Бердичів

Бердичівська податкова інформує: «Фіскальний звітний чек при використанні ПРРО створюється щоденно»

21 жовт. 2020 Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області

До уваги платників податків!!!

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області інформує, що фіскальний звітний чек – це документ встановленої форми, створений у паперовій та/або електронній формі (електронний фіскальний звітний чек) програмним реєстратором розрахункових операцій (далі – ПРРО), що містить дані денного звіту, під час створення якого інформація про обсяг виконаних розрахункових операцій заноситься відповідно до фіскального сервера Державної податкової служби (Закон України від 20 вересня 2019 року № 128-IX).


Отже, фіскальний звітний чек (Z-звіт), створюється засобами ПРРО щоденно. Z-звіт може бути сформовано в електронній формі або роздрукованим. Фіскальний звітний чек ПРРО підлягає реєстрації (фіскалізації) на фіскальному сервері Державної податкової служби (далі – фіскальний сервер). Після передачі до фіскального сервера Z-звіту і отримання підтвердження від фіскального сервера, його зберігання відбувається за бажанням суб’єкта господарювання в зручний для нього спосіб.

 

Відео

Три ведмеді запрошує на роботу

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошує на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.