Понеділок, 16 Трв

Молотком по руці - ранкові «розборки» бердичівських пенсіонерів

02 лист. 2020 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

Їх, сивочолих, привела до суду сварка, яка почалася зі спогадів, хто й кому яку зробив у житті капость, а закінчилась ударами молотком. Днями відбувся допит свідків у справі за обвинуваченням 67-річного бердичівлянина в нанесенні легких тілесних ушкоджень 63-річному сусіду.

Згідно із версією досудового слідства, близько сьомої ранку 15 лютого цього року підсудний пенсіонер біля будинку на вулиці Озетівській мав конфлікт із потерпілим та, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, умисно наніс йому два удари молотком у ліву руку. Внаслідок цього постраждалий отримав тілесні ушкодження у вигляді крововиливів та саден передпліччя, а дії кривдника кваліфікували за частиною 1 статті 125 КК України.


Один з чотирьох свідків, на допиті якого наполіг обвинувачений, повідомив, що у потерпілого під час інциденту теж була в руках «зброя» - патронташ із набоями, яким він перший у ході сварки почав замахуватись на підсудного, а той мусив «захищатися». Усі інші допитані свідки вказали, що потерпілий нічого в руках не тримав.


Аби достеменно з’ясувати усі подробиці справи, суд іще має вивчити письмові джерела доказування та заслухати свідчення обвинуваченого. У разі доведення вини, чоловіку загрожує 850 гривень штрафу.

 

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.