Відсьогодні на Бердичівщині стартує операція під умовною назвою «Пішохід» — РІО Бердичів

Середа, 27 Жовтня

Відсьогодні на Бердичівщині стартує операція під умовною назвою «Пішохід»

16 груд. 2020 Бердичівський відділ поліції ГУНП Житомирської області

Працівники сектору реагування Бердичівського відділу поліції проводять попереджувальні заходи, спрямовані на профілактику аварійності та зниження тяжкості її наслідків дотримання водіями і пішоходами вимог Правил дорожнього руху.

Протягом місяця, в рамках запланованих профілактичних заходів, інспектори патрульної поліції особливу увагу звертатимуть на порушення водіями правил проїзду пішохідних переходів та порушення правил дорожнього руху самими ж пішоходами, забезпечать особливий контроль за поведінкою дітей на дорозі, з метою запобігання випадкам порушення ними ПДР.


«Відсьогодні по всій Україні проводяться профілактичні відпрацювання для запобігання травмуванню та загибелі людей на дорогах, які допоможуть містянам нагадати про важливість дотримання ПДР, адже нерідко перехід у неналежному місці може спричинити аварію чи мати фатальні наслідки», – розповідає начальник сектору реагування патрульної поліції № 3 Бердичівського відділу поліції Юрій Пушкарук.


Бердичівський відділ поліції нагадує, що за перехід дороги в недозволеному місці або раптовий вихід на проїжджу частину перед автівкою, передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу в розмірі трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян (ч. 1 ст. 127 Кодексу України про адміністративні правопорушення).


Шановні учасники дорожнього руху, дотримуйтесь ПДР – бережіть життя!

 

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.