У Бердичеві судять чоловіка, підозрюваного в 14 кримінальних діяннях — РІО Бердичів

Вівторок, 2 Березня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

У Бердичеві судять чоловіка, підозрюваного в 14 кримінальних діяннях

15 січ. 2021 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

У Бердичівському міськрайонному суді нещодавно розглядали клопотання поліції про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до 41-річного чоловіка, підозрюваного у скоєнні гаражних крадіжок та угоні двох мопедів (правопорушення, передбачені ч. 3 ст. 185 та ч. 2. ст. 289 КК України).

Мотивуючи своє клопотання, органи досудового слідства наголошували, що чоловік може переховуватись чи перешкоджати кримінальному провадженню іншим шляхом. Він неодноразово судимий за умисні корисливі злочини, судимість за які іще не знята й не погашена, а нині його обґрунтовано підозрюють у 14-ти нових тяжких кримінальних діяннях. Тому існує ризик продовження їх вчинення, наголосив прокурор, підтримуючи клопотання слідчого. Крім того, у Бердичівському суді вже розглядається одна справа щодо цього чоловіка, на засідання з якої він не являється.

Підозрюваний визнав свою винуватість та поклався на розсуд суду щодо взяття чи не взяття його під варту. Заслухавши учасників процесу та вивчивши матеріали справи, суд з’ясував, що чоловіку інкримінують угон двох мопедів та 12 крадіжок із гаражів у селах Бердичівщини. Промишляв він ночами протягом листопада-грудня 2020 року, таємно заволодіваючи велосипедами, болгарками, електропилами, перфораторами, шуруповертами тощо, якими потім розпоряджався на власний розсуд. Загальна сума завданих збитків усім потерпілим сягає 110-ти тисяч гривень.

Під час розгляду клопотання суд дійшов висновку, що прокурор довів необхідність тримання чоловіка саме під вартою і що більш м’який запобіжний захід не зможе запобігти ризикам, передбаченим статтею 177 КПК. Адже саме запобігання їм та забезпечення виконання підозрюваним покладених на нього обов’язків і є метою застосування будь-якого запобіжного заходу.

Чоловік, підозрюваний у численних крадіжках, перебуватиме під вартою до початку березня. Також суд визначив йому заставу у 136 200 грн., яка може бути внесена протягом будь-якого часу дії ухвали і яка гарантуватиме дотримання покладених на нього обов’язків. Протягом 5 днів ухвалу суду можна оскаржити.

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.