Середа, 6 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Лопатою по голові: нападав чи захищався? Розбирались у Бердичеві

22 січ. 2021 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

Це одне з небагатьох проваджень у Бердичівському міськрайонному суді, до здійснення якого залучено перекладача, проте не знавця іноземної, а фахівця із мови жестів. 25-річний обвинувачений є людиною з особливими потребами, тож у всіх засіданнях з цієї справи бере участь сурдоперекладач.

А судять молодого чоловіка за нанесення тяжких тілесних ушкоджень 43-річному бердичівлянину, яке мало місце наприкінці липня 2019 року на вулиці Соборній. Досудове слідство встановило, що близько першої ночі нетверезий обвинувачений разом із товаришами отримали зауваження від мешканки одного з тамтешніх будинків через порушення тиші. В суперечку невдовзі втрутився чоловік жінки, який і став потерпілим, бо отримав від підсудного лопатою по голові. У постраждалого діагностували відкриту черепно-мозкову травму, забій головного мозку, рубану рану голови тощо. Дії кривдника кваліфікували за частиною 1 статті 121 КК України (умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння).

Обвинувачений визнав свою вину і погодився розповісти про події тієї ночі. Спочатку випив із друзями пива та дійсно порушував громадський порядок. Потім до них із будинку вийшла жінка з лопатою і в ході конфлікту вдарила його нею, зазначив підсудний. Лопату він відібрав, а коли з’явився чоловік жінки, який начебто хотів його побити, мусив захищатись. Куди саме бив та якою частиною лопати, обвинувачений сказав, що не пам’ятає, але умислу на нанесення опоненту ушкоджень точно не мав.

Аби достеменно з’ясувати усі обставини події, у суду виникла потреба допитати ще й потерпілого, хоча він надав раніше заяву про розгляд провадження без його участі. Наступне слухання заплановане на початок лютого.

syd1

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.