Допитують свідків у справі про побиття бердичівського поліцейського — РІО Бердичів

Неділя, 5 Грудня

Допитують свідків у справі про побиття бердичівського поліцейського

29 січ. 2021 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

Суд продовжує розбиратися в обставинах нанесення тілесних ушкоджень правоохоронцю, яке сталось у січні 2019 року у районі «Дитячого світу». За версією досудового слідства, того вечора підрозділ поліції охорони прибув за повідомленням про бійку до будинку на Вінницькій, застав у подвір’ї групу чоловіків та жінок, які порушували громадський порядок. Після прохання розійтись почався конфлікт, під час якого один з громадян ногою ударив поліцейського по голові.

Свої показання суду раніше уже дали потерпілий та один зі свідків - його колишній колега. Цього тижня на засіданні заслухали матір обвинуваченого і лікаря екстреної медичної допомоги. За словами медика, на вулицю Вінницьку вони приїхали зовсім за іншим викликом і побачили, як поліція затримувала когось біля того ж будинку. Отриманий виклик був хибним, тож карета «Екстреної» уже збиралась повертатися назад, коли по допомогу звернувся один із правоохоронців. Сказав, що йому погано і що його ударили ногою по голові. Лікар-свідок виявив ознаки черепно-мозкової травми у потерпілого, з якою доставили до лікарні. У тому, що на місці події були саме правоохоронці, допитаний медик не сумнівався: «Усе, що потрібно для поліцейської форми, усе на них було».

Інший свідок - мати обвинуваченого, яка була очевидицею конфлікту - повідомила, що поліцейські під’їхали тихо і посвідчень спочатку не пред’являли. Сказали, що за порушення громадського порядку будуть забирати її старшого сина до відділку. А той «був на емоціях, почав відмовлятися і питати про підстави». Її молодшому сину, який теж утрутився в ситуацію, правоохоронці бризнули в очі з балончика, розповіла свідок, а сусідові – ще й погрожували дубинкою. Проте жодних ударів від будь-кого по будь-кому мати обвинуваченого не бачила і не знає про те, що під час тих подій одному поліцейському було нанесено тілесні ушкодження, оскільки, за її словами, втратила свідомість.

Загалом у цій справі мають допитати більше десятка свідків, частину з них викликатимуть на наступне засідання, заплановане на кінець лютого.

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.