Бердичівська поліція застерігає: самогоноваріння – каране діяння — РІО Бердичів

Понеділок, 1 Березня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Бердичівська поліція застерігає: самогоноваріння – каране діяння

08 лют. 2021 Бердичівський ВП

Тільки упродовж минулого року майже десяток кримінальних діянь, зареєстрованих у Бердичівському районі, було вчинено у стані сп’яніння.

За цей час дільничні офіцери поліції вилучили понад півсотні самогонних апаратів, майже пів тонни закваски та понад 200 л самогону. На причетних до таких правопорушень накладено штрафів на суму у понад 35 тисяч гривень.


Задля запобігання виготовленню та поширенню саморобних спиртних напоїв дільничні офіцери поліції проводять низку превентивних заходів: виявляють місця виготовлення та збуту самогону, вилучають та знищують пристрої для його виготовлення тощо.
Опрацьовуючи звернення громадян, а також під час профілактичних відпрацювань поліцейські перевіряють осіб, які перебувають на обліках як такі, що схильні до зловживання спиртним, та ведуть антигромадський спосіб життя. Такі заходи допомагають запобігти і випадкам сімейного насильства, нанесенню тілесних ушкоджень тощо, адже часто від нетверезих агресорів потерпають саме найрідніші люди.


Уже з початку 2021 року бердичівські правоохоронці склали 46 адміністративних протоколів за ст. 176 (Виготовлення, зберігання самогону або апаратів для його виробництва), 9 – за ст. 177 (Придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення) та 10 – за ст. 164-16 (Зайняття забороненими видами господарської діяльності ) Кодексу України про адміністративні правопорушення, знищили 40 літрів самогонної закваски, вилучили 5 самогонних апаратів та 23 літри самогону. За такі правопорушення передбачені штрафні санкції, які подекуди сягають до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


За цей же період поліцейські склали 67 адміністративних протоколів за ст. 178 (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді) КУпАП. За таке правопорушення також передбачені штрафні санкції, які мають на меті примусити причетних не повторювати таких проступків.


Тож дільничні офіцери поліції закликають громадян повідомляти їм про осіб, причетних до виробництва, зберігання та реалізації самогону. Це дозволить запобігти біді у багатьох родинах.

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.