Карантин триває - як працює бердичівський суд? — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Карантин триває - як працює бердичівський суд?

23 лют. 2021 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

Шановні громадяни! Нагадуємо, що в умовах карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-2019, робота Бердичівського міськрайонного суду, як і раніше, не припиняється, але зберігає певні особливості.

Допуск громадян до будівлі суду здійснюється відповідальним працівником виключно за судовими повістками (електронними смс–повідомленнями, телефонограми) на призначену дату та час.
Допуск осіб, котрі не є учасниками судових засідань, заборонено.


Також не дозволено заходити до суду без захисних масок, що закривають рот і ніс, та із ознаками респіраторних захворювань.


Учасникам судового процесу рекомендовано:


- знайомитись із матеріалами справи дистанційно - шляхом подання відповідної заяви із зазначенням електронної адреси, на яку суд надішле сканкопії матеріалів. Заяви про ознайомлення з матеріалами справи можна подати на електронну адресу суду (особистий кабінет), поштою чи факсом;

- надавати суду необхідні документи (позовні заяви, заяви, скарги, відзиви, пояснення, клопотання тощо) в електронному вигляді на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. -  через особистий кабінет в системі «Електронний суд», поштою, факсом;

- подавати до суду заяви про розгляд справ за їхньої відсутності на підставі наявних у справі матеріалів або про участь в засіданнях у режимі відеоконференцзв'язку;

- утриматись від відвідування суду за наявності ознак захворювання (слабкість, кашель, задуха, утруднене дихання, підвищена температура…).


Суддям рекомендовано:


- зменшити кількість засідань, призначених для розгляду протягом робочого дня;

- обмежити розгляд справ за участю понад 10 осіб;

- по можливості здійснювати розгляд справ у порядку письмового провадження або за допомогою відеокоференцзв'язку.


Кожні 3 години у суді здійснюється вологе прибирання приміщень з використанням дезінфікуючих засобів. Усі працівники повідомлені щодо необхідності вжиття заходів із самоізоляції за появи найменших ознак захворювання та мають поінформувати про свій стан відповідну медичну установу і керівництво суду.


Розклад роботи суду в умовах карантину лишається незмінним: із 8.45 до 18.00 з понеділка по четвер та із 08.45 до 16.45 у п'ятницю (обідня перерва – 13.00-14.00). Проведення особистого прийому громадян керівництвом наразі припинено.

 

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.