У Бердичеві та районі рятувальники перевіряють готелі, хостели, інтернати — РІО Бердичів

Середа, 14 Квітня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

У Бердичеві та районі рятувальники перевіряють готелі, хостели, інтернати

01 бер. 2021 Головний інспектор Бердичівського Міськрайонного відділу УДСНС України у Житомирській області Пилипчук В. О.

В місті Бердичеві та Бердичівському районі інспекторський склад ДСНС завершив позапланові перевірки об’єктів з масовим перебуванням людей, суб’єктів господарювання, у власності або користуванні яких перебувають готелі, пансіонати, хостели, інтернати із перебуванням літніх людей та людей з інвалідністю.

Подібна профілактична робота проводилась на виконання доручення Прем’єр-міністра України. Станом на 01 березня в місті Бердичеві та Бердичівському районі вже перевірено 6 готелів, Бердичівський геріатричний пансіонат Житомирської обласної ради та 3 реабілітаційних центри хворих на наркоманію та алкоголізм.

Під час перевірок фахівці ДСНС звертали увагу на наявність та справність засобів пожежогасіння і систем протипожежного захисту, доступність шляхів евакуації та стан евакуаційних виходів. Також інспектори оглядали стан джерел зовнішнього водопостачання, можливість під’їзду спеціальної техніки до будівель та до пожежних гідрантів.

Рятувальники також перевірили наскільки персонал обізнаний з алгоритмом дій у випадку пожежі, проводять інструктажі з персоналом закладів та акцентували увагу на тому, що у разі виникнення надзвичайної події необхідно діяти швидко і злагоджено, адже від цього залежить життя людей.

perevirka1

perevirka2

perevirka3

 

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.