Підозрюваному у стрільбі в чоловіка суд Бердичева обрав запобіжний захід — РІО Бердичів

Четвер, 6 Трв

  • Ада Роговцева

Підозрюваному у стрільбі в чоловіка суд Бердичева обрав запобіжний захід

16 квіт. 2021 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

Слідчий суддя Бердичівського міськрайонного суду розглянув клопотання поліції, погоджене із прокурором, про застосування запобіжного заходу у вигляді нічного домашнього арешту до чоловіка, підозрюваного у нанесенні умисного середньої тяжкості тілесного ушкодження своєму знайомому (злочин, передбачений частиною 1 статті 122 КК України).

Органи досудового слідства встановили, що 12 квітня близько десятої вечора 54-річний чоловік поблизу магазину по вул. Богданівській у Бердичеві під час суперечки із знайомим тричі вистрілив у нього з травматичного пістолета «Форт». Один постріл прийшовся в ділянку правої руки, два інші – у спину.


Обґрунтовуючи клопотання, прокурор наголосив, що підозрюваний може перешкоджати ходу кримінального провадження, чинити незаконний вплив на свідків чи потерпілого. На думку органів досудового слідства, домашнього арешту у нічний час буде цілком достатньо для того, аби запобігти імовірним ризикам та забезпечити виконання підозрюваним покладених на нього процесуальних обов’язків. Відомо, що чоловік раніше несудимий і має третю групу інвалідності.


Після дослідження усіх доказів, долучених до матеріалів справи, суд задовольнив клопотання та до 11 червня заборонив бердичівлянину залишати помешкання у період із 22.00 до 08.00. Також він має прибувати за викликами до слідчого, прокурора і суду; повідомляти про зміну місця проживання та роботи; утримуватись від спілкування зі свідками і потерпілим. У разі невиконання покладених обов’язків, до підозрюваного можуть застосувати жорсткіший запобіжний захід. Протягом 5 днів ухвала підлягає оскарженню.

 

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.