Субота, 25 Березня

Рятувальники Бердичева говорили зі священнослужителями про попередження пожеж під час Великодніх свят

26 квіт. 2021 Головний інспектор Бердичівського МРВ ГУДСНС України у Житомирській області підполковник служби цивільного захисту В. О. Пилипчук

Наближається одне з найбільших релігійних свят - Великдень. В ці святкові дні храми відвідає велика кількість людей. На ряду з тим, під час літургії священнослужителі та віруючі використовують відкритий вогонь в приміщеннях храмів, що є вкрай небезпечним при великому скупченні людей в приміщеннях. Тому саме в цей період особлива увага приділяється працівниками ДСНС до таких об’єктів.

З метою запобігання виникнення пожеж у культових спорудах працівниками Бердичівського міськрайонного відділу Головного Управління ДСНС України у Житомирській області 23 квітня 2021 року прийнято участь на загальних зборах представників релігійних конфесій Бердичівського району Української Православної Церкви Московського Патріархату та підведено підсумки перевірок стану дотримання протипожежних заходів в храмах на території Бердичівського району

Під час проведення зборів, велику увагу було приділено такому важливому питанню, як попередження пожеж під час відзначення Великодніх свят.

Про стан пожежної безпеки в Бердичівському районі та проблемні питання протипожежного стану культових закладів повідомив заступник начальника Бердичівського міськрайонного відділу Володимир Рейко.

Особливу увагу священнослужителів звертали на важливість дотримання правил пожежної безпеки в культових спорудах а, особливо, під час святкових Великодніх Богослужінь, на наявності в храмах первинних засобів пожежогасіння, стан евакуаційних виходів та справність електромережі.

На завершення архімандрит Варфоломій (Бойков) запевнив, що духовенство Єпархії зробить усе можливе, щоб привести культові споруди в належний протипожежний стан, а настоятелі церков під час проповідей звертатимуть увагу прихожан на дотримання правил безпечної поведінки у побуті аби зберегти найцінніше - людське життя.

Velykden.pozezi1


Velykden.pozezi2


Velykden.pozezi3


Velykden.pozezi4

 

 

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.