У Бердичеві поліцейські зустрілися із ветеранами ОВС з нагоди 35-ї річниці ліквідації аварії на ЧАЕС — РІО Бердичів

Четвер, 6 Трв

  • Ада Роговцева

У Бердичеві поліцейські зустрілися із ветеранами ОВС з нагоди 35-ї річниці ліквідації аварії на ЧАЕС

27 квіт. 2021 Бердичівський районний відділ поліції

Спогади, спілкування, вшанування пам’яті колег, яких уже немає поряд, – неминуче повертають у ті дні. І кожен з ветеранів органів внутрішніх справ, тоді до кінця не розуміючи небезпеки в зоні радіоактивного забруднення, виконували службові обов’язки.

-Чорнобильська катастрофа за кілька секунд кардинально змінила долі багатьох, – розповів Володимир Штацький. Тоді 27-річний старший лейтенант лікувально-трудового профілакторія Бердичівського міськвідділу міліції, а нині пенсіонер органів внутрішніх справ, працював у небезпечній зоні перший тиждень з 26 квітня по 3 травня 1986 року. - Про небезпеку та наслідки для себе, свого здоров’я, не думалось. Кожен з нас знав, що повинен з гідністю виконати службовий обов’язок, - із гордістю продовжив Володимир Адамович.

Вирішив поділитися спогадами і Володимир Ніколаєнко, який в грудні 1986 року отримав службове відрядження в зону відчуження.

-На той момент про техногенну катастрофу уже знали всі, але ні страху, ні небажання їхати не було, - розповідає Володимир Жанович. -Повідомлення сприйняв спокійно, без надмірних емоцій, та й, будучи працівником правоохоронного підрозділу, чітко усвідомлював, що накази потрібно виконувати, а не обговорювати.

Вирушаючи у складі зведеного міліцейського загону Житомирської області, вони добре знали, куди саме прямують – виконувати свій обов’язок. Вони разом з колегами несли службу у зоні відчуження. Патрулювали вулиці покинутої Прип’яті, охороняли від мародерів будинки, магазини, навчальні заклади. Тоді ще вірили, що скоро сюди повернуться люди.

Начальник Бердичівського районного відділу поліції Олег Мельничук подякував ветеранам-колегам за високий професіоналізм, проявлений у визначальний для країни час, відданість службовому та громадському обов’язку, нагородивши кожного Подяками. На закінчення Олег Мельничук побажав здоров’я, натхнення та довгих років життя.

Присутні вшанували хвилиною мовчання тих, кого немає сьогодні разом з нами та назавжди залишаться в пам’яті товаришів.

veterany.policia1

veterany.policia2

veterany.policia3

veterany.policia4

 

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.