Бердичівлян закликають дотримуватись правил пожежної безпеки на об’єктах, задіяних у проведенні ЗНО — РІО Бердичів

Бердичівлян закликають дотримуватись правил пожежної безпеки на об’єктах, задіяних у проведенні ЗНО

19 трав. 2021 Віталій ПИЛИПЧУК

Шановні громадяни! У травні-червні відбудеться Зовнішнє незалежне оцінювання для випускників 11-х класів.

Незабаром випускники загальноосвітніх навчальних закладів перевірятимуть власні знання під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Бердичівське РУ ГУДСНС України у Житомирській області нагадує Вам основні правила пожежної безпеки на об’єктах, задіяних у проведенні ЗНО.

1. У кабінетах не допускається:


- використовувати електронагрівальні прилади, електрокаміни, праски, чайники, кип’ятильники тощо;

- застосовувати саморобні подовжувачі, які не відповідають вимогам Правил улаштування електроустановок (ПУЕ) щодо переносних (пересувних) електропроводок;

- користуватися пошкодженими (несправними) розетками, відгалужувальними коробками, рубильниками тощо;

- використовувати вимикачі, штепсельні розетки не за призначенням, наприклад, для підвішування одягу та інших предметів;

- залишати без нагляду ввімкнені в мережу електроприлади;

- захаращувати підходи до засобів пожежогасіння.


2. Усе електрообладнання підлягає зануленню або заземленню відповідно до вимог ПУЕ.


3. Усі несправності в електромережах та електроапаратурі, які можуть спричинити іскріння, коротке замикання, нагрівання ізоляції кабелів і проводів понад норму, мають негайно усуватись.


4. Після закінчення занять учителі повинні оглянути приміщення, усунути виявлені недоліки і зачинити приміщення, вимкнувши електроживлення освітлення, приладів та обладнання.


Рятувальники вкотре наголошують керівникам закладів, де буде проводитися ЗНО на стан електрогосподарства, шляхів евакуації, наявності достатньої кількості первинних засобів пожежогасіння (вогнегасників) у приміщеннях.


Головний інспектор Бердичівського РУ ГУДСНС України у Житомирській обл. Віталій ПИЛИПЧУК

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.