Щодо дозволів на носіння і зберігання зброї жителям Бердичівщини варто звернутися до поліції — РІО Бердичів

Щодо дозволів на носіння і зберігання зброї жителям Бердичівщини варто звернутися до поліції

27 трав. 2021 Бердичівський відділ поліції

До уваги громадян!

Інформуємо про те, що жителі Бердичівської, Гришковецької, Семенівської, Швайківської, Краснопільської, Райгородецької, Ружинської, Вчорайшанської, Андрушівської та Червоненської громад, з питань одержання або продовження терміну дії дозволу на носіння та зберігання зброї, можуть звертатися до сектору контролю за обігом зброї Бердичівського районного відділу поліції ГУНП в Житомирській області за адресою: м. Бердичів, вул. Героїв України, 67, кабінет № 52.


ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН:


СЕРЕДА з 14:00 до 18:00

ЧЕТВЕР з 09:00 до 13:00
з 13:00 до 17:00


СУБОТА з 09:00 до 11:00


Нагадуємо, що за порушення громадянами встановлених строків реєстрації (перереєстрації) нагородної, вогнепальної мисливської чи холодної зброї, а також пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду або правил взяття їх на облік в уповноваженому органі Міністерства внутрішніх справ України у разі зміни місця проживання, передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від п’яти до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ст. 192 КУпАП).

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.