Інформація для бердичівлян – платників земельного податку — РІО Бердичів

Інформація для бердичівлян – платників земельного податку

01 черв. 2021 Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області

Бердичівська ДПІ нагадує, що нарахування земельного податку фізичним особам здійснюють податкові органи за місцем знаходження земельної ділянки.

Згідно з п.286.5 ст.286 Податкового кодексу нарахування фізичним особам сум земельного податку проводиться податковими органами, які видають платникові до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про сплату податку.

Щоб уникнути помилок та непорозумінь, запрошуємо Вас у Зал №3 Бердичівської ДПІ для проведення звірки та одержання податкових повідомлень - рішень на сплату земельного податку.

Власники земельних ділянок, розташованих у сільській місцевості, можуть одержати податкові повідомлення - рішення на сплату земельного податку у відповідній сільській раді.

Телефон для довідок в Бердичівській ДПІ: (04143) 4-12-02

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.