Ув’язнені бердичівських тюрем не хочуть чи не можуть працювати — РІО Бердичів

Ув’язнені бердичівських тюрем не хочуть чи не можуть працювати

09 черв. 2021 Бердичівська окружна прокуратура

Бердичівською окружною прокуратурою із залученням представників Управління Держпраці у Житомирській області проведені перевірки піднаглядних установ виконання покарань, розташованих на території міста Бердичева та Бердичівського району, в ході яких встановлені системні порушення вимог Кримінально-виконавчого кодексу України, Законів України «Про оплату праці» та «Про охорону праці» під час залучення засуджених до суспільно-корисної праці.

Так, в установах не дотримуються вимоги ч. 2 ст. 118 КВК України щодо обов’язкового працевлаштування ув'язнених, які мають заборгованість за виконавчими документами.


Зокрема, у двох колоніях утримуються 127 засуджених до позбавлення волі, сума заборгованості яких за виконавчими листами складає 11,6 млн. грн. Однак заходи щодо забезпечення таких осіб роботою з метою проведення відрахувань на користь потерпілих від злочинів адміністрацією установ у повній мірі не вживаються.


Мають місце факти понаднормового залучення засуджених до виконання робіт без укладення відповідних договорів.
Поширеними є випадки недотримання вимог з охорони праці та техніки безпеки на виробництві установ тощо.


З огляду на викладене, з метою усунення вказаних порушень Бердичівською окружною прокуратурою внесено вказівки начальникам установ виконання покарань в порядку ст. 26 Закону України «Про прокуратуру».

 

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.