Субота, 13 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

У Бердичеві юнак провів літо, крадучи й грабуючи

25 черв. 2021 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

Чотири роки ув’язнення з іспитовим строком отримав 17-річний парубок із Бердичева, який провів канікули, крадучи й грабуючи. Протягом травня-серпня минулого року він скоїв 4 злочинні епізоди.

Наприкінці весни проник до сараю у с. Хмельове на Бердичівщині, звідки на понад 2 тисячі гривень викрав майна, серед якого – господарські інструменти, запчастини до мотоцикла і медаль «65 років перемоги у ВВВ».

У липні 2020-го юнак помітив п’яного чоловіка, який лежав на землі у дворі по вул. Варварівській у Бердичеві. Скориставшись безпорадним станом потерпілого та відсутністю сторонніх, поцупив у нього 900 гривень і банківську картку у фірмовій коробці, із пін-кодом, з якої незабаром зняв майже 6 тис. грн. Наступної ночі у під’їзді будинку по вул. Миру неповнолітній пограбував чоловіка: ударив ногою в обличчя та забрав його сумку з документами і банківськими картками.

Останній злочинний епізод було скоєно у серпні в с. Дубова. Обвинувачений прийшов до місцевої жительки допомогти по господарству, та поки жінка відлучилась по цукор, аби пригостити «помічника» чаєм, він викрав з її сумки гаманець із 2400 тис. грн.

Вину у вчиненні усіх інкримінованих правопорушень хлопець визнав. Розповів, що з допомогою батьків уже відшкодував двом потерпілим завдані збитки. Законний представник юнака повідомила, що він усім забезпечений, має окрему кімнату й кишенькові гроші, дуже працьовитий та слухняний, він усвідомив неправомірність своєї поведінки та більше такого не скоїть.

Зваживши на ступінь тяжкості вчиненого та санкції кримінальних статей, суд за сукупністю злочинів призначив юнаку 4 роки позбавлення волі і вбачав підстави звільнити його від реального ув’язнення. Обвинуваченому лише 17 років, він не має негативних характеристик за місцем проживання і навчання, а згідно висновків органу пробації, рівень його небезпеки для суспільства середній. Тож, на думку суду, встановлений рік іспитового строку із покладенням низки обов’язків допоможе юнаку виправитись та більше не вчиняти нових правопорушень.

Вирок набере чинності після закінчення 30-денного терміну на подання апеляційної скарги, якщо її не буде подано.

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.