Роздрукувати цю сторінку

З початку року бердичівські патрульні припинили понад 3000 адміністративних правопорушень

08 лип. 2021 Бердичівський районний відділ поліції

Працівники сектору реагування патрульної поліції Бердичівського районного відділу за 6 місяців поточного року здійснили 7848 виїздів на повідомлення, припинили 3787 адміністративних правопорушень та у 172 випадках здійснювали першочергові заходи до прибуття слідчо-оперативних груп поліції на місцях подій.

Робота працівників сектору реагування патрульної поліції полягає у цілодобовому оперативному реагуванні на заяви та повідомлення громадян, а також у проведенні профілактичної та превентивної роботи, спрямованої на запобігання вчинення злочинів та правопорушень, а також зменшення травматизму на дорозі.


Упродовж півроку поліцейські сектору реагування виявили та припинили 3787 адміністративних правопорушень. Правоохоронці оформили близько 2000 адміністративних матеріалів, з них 1590 - відносно водіїв, серед яких 161 за керування транспортним засобом в стані сп’яніння, та 300 матеріалів складено відносно пішоходів.


За цей період інспектори СРПП припинили й 79 випадків домашнього насильства.
До функцій поліцейських також входять регулярні перевірки осіб, які перебувають на профілактичних обліках, власників мисливської зброї та спецзасобів, громадян, яким судом обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, та інші превентивні заходи.


Так, з початку року інспектори склали 9 адміністративних протоколів за ст. 192 КУпАП (Порушення громадянами строків реєстрації (перереєстрації) нагородної, вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і правил взяття її на облік) та 106 - за порушення правил адміністративного нагляду (ст. 187 КУпАП).


Бердичівські поліцейські закликають громадян неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху: нехтування ними рано чи пізно призводить до дорожньо-транспортних пригод. Так, цьогоріч відкрито 20 кримінальних проваджень за ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Правоохоронці вкотре нагадують водіям, що найпоширенішою причиною ДТП є перевищення допустимої швидкості. Не переоцінюйте свої можливості, враховуйте погодні та дорожні умови. Будьте взаємно ввічливими та уважними!