Які штрафи чекають роботодавців Бердичева за неоформлених працівників — РІО Бердичів

Субота, 25 Вересня

  • vistavka800

Які штрафи чекають роботодавців Бердичева за неоформлених працівників

28 лип. 2021 Бердичівська ДПІ

Важливо знати! Головне управління ДПС у Житомирській області наголошує на неможливості використання праці найманих осіб без укладання трудових договорів!

Щодо суб’єктів господарювання, які в своїй діяльності використовують РРО/ПРРО повідомляємо, що кількість найманих осіб з якими укладено трудові договори не може бути меншою за кількість зареєстрованих РРО/ПРРО. Неспівпадіння кількості найманих осіб та кількості зареєстрованих РРО/ПРРО є критерієм ризиковості платника та підставою для інспекційного відвідування територіальними органами Держпраці та Контролюючих органів.

Слід нагадати про відповідальність, яка передбачена за використання праці найманих осіб без належного оформлення трудових відносин, а саме згідно ст. 265 Кодексу законів про працю України:

- За допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час при його повній зайнятості на підприємстві, або фізичною особою-підприємцем, платниками єдиного податку передбачене попередження за перше порушення та штраф у 10-ти кратному розмірі мінімальної заробітної плати за кожного неоформленого працівника на момент виявлення порушення (на сьогоднішній день становить 60 тис. грн.);

- За повторне порушення роботодавцем платником єдиного податку протягом двох років з дня винесення попе6редження передбачена відповідальність у розмірі 30 мінімальних заробітних плат за кожного працівника (на сьогоднішній день становить 180 тис. грн.);

- За недопущення до проведення інспекційного відвідування з питань виявлення неоформлених працівників передбачена штрафна санкція у розмірі 16 мінімальних заробітних плат (на сьогоднішній день становить 96 тис. грн.).

Пам’ятайте, офіційно оформлений працівник це одне з джерел надходжень до бюджету Вашої громади та запорука соціальної захищеності громадян!

 

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.