Неділя, 14 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

З початку року бердичівські ювенали виявили 340 випадків нехтування батьківськими обов’язками

30 лип. 2021 Бердичівський районний відділ поліції

Залишення дітей без нагляду, незабезпечення необхідних умов для їх проживання та виховання, вчинення неповнолітніми різного роду правопорушень – основні причини, через які поліцейські притягнули батьків до адміністративної відповідальності.

Працівники ювенальної превенції Бердичівського районного відділу поліції спільно з представниками соціальних служб постійно працюють з родинами, які опинилися у скрутних життєвих обставинах. Зокрема, проводять роз'яснювальні бесіди, перевіряють умови проживання та виховання дітей. За пів року було здійснено чотириста таких спільних рейдів.


Під час таких заходів, а також за інших обставин ювенальні поліцейські виявили та задокументували 340 фактів неналежного виховання дітей. Відносно батьків складені адміністративні протоколи за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП. Потому адміністративні матеріали скеровані до суду для прийняття рішення. Водночас під час рейдів десятеро дітей через об’єктивні причини були вилучені із загрозливих для життя умов.


Також за вказаний період поліцейські розшукали та повернули додому 30 підлітків, жителів Бердичівського району.


Серед інших заходів - поліцейські проводять рейди по торгівельних закладах з метою виявлення фактів продажу неповнолітнім алкогольних і тютюнових виробів. З початку року на Бердичівщині задокументовано близько десятка подібних випадків, про що оформлено відповідні адміністративні матеріали за ч. 2 ст. 156 КУпАП.


Відтак поліцейські звертаються до всіх небайдужих громадян: якщо поруч із вами живуть сім’ї, де діти виховуються у неналежних умовах або зазнають насильства з боку дорослих - повідомте за номером «102».

obovyazki 1

obovyazki 2

obovyazki 3

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.