П'ятниця, 28 Січня

У Бердичеві школярам з багатодітних малозабезпечених сімей виплатять одноразову допомогу

Кабінетом міністрів України 4 серпня прийнята постанова стосовно виплати по 2000 гривень дітям шкільного віку з багатодітних малозабезпечених сімей.

Як зазначив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, ці кошти будуть спрямовані на підготовку дітей до школи.


У Постанові «Деякі питання соціальної підтримки багатодітних сімей» йдеться про те, що одноразова грошова допомога у розмірі 2000 гривень, буде виділена кожній дитині з багатодітної малозабезпеченої сім'ї, яка станом на 1 серпня 2021 року досягла віку 6-17 років включно.


Для отримання коштів батькам не потрібно нікуди звертатися та подавати заяви. Структурні підрозділи з питань соціального захисту населення виплатять таку допомогу за матеріалами справ одержувачів державної соціальної допомоги.


І насамкінець, що важливо, цю допомогу не враховуватимуть при призначенні соціальних допомог та субсидії.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.