Четвер, 26 Трв

До уваги ФОП – платників єдиного податку!

Бердичівська ДПІ нагадує, що відповідно до п. 298.5 ст. 298 Податкового кодексу України, у разі зміни податкової адреси суб’єкта господарювання, місця провадження господарської діяльності, видів господарської діяльності заява подається платниками єдиного податку першої і другої груп не пізніше 20 числа місяця, наступного за місяцем, у якому відбулися такі зміни.

У разі зміни податкової адреси суб’єкта господарювання, місця провадження господарської діяльності заява подається платниками єдиного податку третьої групи не пізніше останнього дня кварталу, в якому відбулися такі зміни.

У разі зміни ставки єдиного податку заява подається платником єдиного податку третьої групи не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку календарного кварталу, в якому буде застосовуватися така ставка (п. 298.6 ст. 298 ПКУ).

----------------------------------

Застосунок «Дія» на допомогу приватним підприємцям

Бердичівська ДПІ інформує, що у розділі «Підприємництво» або «Створення бізнесу» застосунку «Дія» фізичні особи – підприємці можуть отримати наступні послуги:

1. Автоматична реєстрація ФОП (тут можна зареєструвати фізичну особу підприємцем, обрати загальну чи спрощену систему оподаткування).

2. Внесення змін про ФОП (тут можна змінити інформацію про ФОП, що зберігається у Єдиному державному реєстрі, зокрема, внести зміни до видів економічної діяльності, контактної інформації тощо).

3. Закриття ФОП (тут можна надіслати онлайн-форму щодо закриття ФОП). Підписана заява автоматично надсилається до реєстратора, а інформація про закриття, в свою чергу, до податкової служби.

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.