15 вересня – останній день для подання заяви про перехід на спрощену систему — РІО Бердичів

Субота, 25 Вересня

  • vistavka800

15 вересня – останній день для подання заяви про перехід на спрощену систему

07 вер. 2021 Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області нагадує, що 15 вересня - останній день для подання заяви про перехід на спрощену систему оподаткування з четвертого кварталу 2021 року (ст. 298 ПКУ).

Для подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування рекомендуємо використовувати "Електронний кабінет" (https://cabinet/tax.gov.ua), який є захищеним, персоналізованим та безпечним електронним сервісом.


Роз`яснення з питань переходу на спрощену систему оподаткування, а також практичну допомогу щодо користування електронними сервісами ДПС, можна отримати у Центрі обслуговування платників Бердичівської ДПІ.

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.