Виплачувати аліменти без розлучення зобов’язав батька суд Бердичева — РІО Бердичів

Субота, 25 Вересня

  • vistavka800

Виплачувати аліменти без розлучення зобов’язав батька суд Бердичева

14 вер. 2021 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області  

Стягнути аліменти зі своєї «половинки», яка не бере участь в утриманні дитини, можна і у шлюбі. Саме так зробила бердичівська матуся, яка через суд зобов’язала чоловіка щомісяця сплачувати на доньку 3 тисячі гривень.

З матеріалів справи стало відомо, що подружжя перебуває у зареєстрованому шлюбі із 2017-го року, два роки тому в них народилася дочка, витрати на утримання якої лягли лише на плечі матері. Тож на початку цього року жінка подала позов до суду, у якому просила стягнути з батька дитини аліменти у твердій грошовій сумі (3 000 грн), починаючи із дня пред’явлення позову і до досягнення донькою повноліття.

Свої вимоги позивачка обґрунтувала тим, що знаходиться у скрутному матеріальному становищі і їй не під силу самостійно утримувати малечу. А чоловік узагалі не бере в цьому участі, хоча має фінансову змогу. Суду не вдалося дізнатися позицію відповідача: він її не повідомив у порядку, визначену нормами ЦПК України.

Під час вирішення справи також було з’ясовано, що нині дівчинка проживає з мамою. Однак це не звільняє батька від встановленого законом обов’язку утримувати доньку до її повноліття. Про сплату аліментів на дитину батьки можуть домовитись між собою або узгодити це питання у судовому порядку. Визначаючи розмір аліментних зобов’язань, суд бере до уваги матеріальний стан і здоров’я платника, наявність у нього інших утриманців, стан здоров’я дитини й інші обставини, що мають істотне значення.

Так як відповідач не надав своїх заперечень проти позову й не повідомив про факти, які варто було б враховувати під час визначення розміру аліментів, суд вважав за необхідне задовольнити вимоги позивачки у повному обсязі.

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.