Роздрукувати цю сторінку

Трагічно загинув Почесний громадянин міста Бердичева Леонід Копитко

16 вер. 2021 Редакція газети "РІО-Бердичів"

У першій половині дня 16 вересня на залізничному переїзді в районі заводу «Прогрес» трагічно загинув Почесний громадянин міста Бердичева, легендарний футболіст та тренер Леонід Степанович Копитко. Причини нещасного випадку встановлюються працівниками поліції.

Біографічна довідка:

Леонід Степанович Копитко народився 31 січня 1940 року. Перший тренер – Казимир Сіленок. Виступав за «Прогрес» Бердичів. З 1968 по 1969 рік – тренер дублюючого складу «Прогрес» Бердичів.

З 1969 року по 2011 року Леонід Копитко успішно працював тренером Дитячо-юнацької спортивної школи міста Бердичева. Серед вихованців Леоніда Копитка: Володимир Шишков (майстер спорту СРСР, гравець сімферопольської «Таврія», івано-франківського «Спартака», криворіжського «Кривбасу»), Віктор Мудрий (гравець криворіжського «Кривбасу»), Олександр Репутацький Олександр Чернявський, Валентин Пілецький, Ігор Дробиш та інші…

У 2012 році Леоніду Копитку присвоєно звання – «Почесний громадянин міста Бердичева». З 2000 року щороку у Бердичеві проводиться Всеукраїнський турнір з футболу на призи Леонід Копитка.

Прощання з Леонідом Степановичем Копитко відбудеться у п'ятницю 17 вересня з 10 до 13 години в Палаці спорту на "Прогресі", о 13.00 - церемонія прощання, о 14.00 - траурна процесія вирушить на міський цвинтар.

Редакції газети «РІО-Бердичів» висловлює щирі співчуття рідним та близьким Леоніда Степановича Копитка.