Молоток проти патронташу: бердичівські пенсіонери влаштували розбірки — РІО Бердичів

Середа, 19 Січня

Молоток проти патронташу: бердичівські пенсіонери влаштували розбірки

01 жовт. 2021 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

«На ґрунті раптово виниклих особистих неприязних відносин, розуміючи протиправність своїх дій, умисно наніс потерпілому два удари молотком у ліве передпліччя» - цитата з обвинувального акту відносно 68-річного пенсіонера. Йому інкримінують нанесення легких тілесних ушкоджень 64-річному «опоненту».

Досудове розслідування встановило, що події відбулись близько сьомої ранку у середині лютого 2020-го біля одного з приватних будинків по вулиці Озетівській. Спочатку чоловіки посварились та, як згодом розказали й на суді, згадали одне одному усі зроблені капості. Під час конфлікту обвинувачений двічі вдарив потерпілого молотком по руці.

Один зі свідків, допитаний за проханням підсудного, повідомив, що під час інциденту постраждалий теж був «озброєний» - мисливським патронташем, яким замахувався на знайомого, тож той (із молотком) лише захищався. Інші свідки вказали, що жодних предметів потерпілий у руках не тримав.

Під час попередніх засідань суд оголосив усі письмові матеріали справи та заслухав позицію обвинуваченого. Чоловік попросив викликати для допиту іще одного свідка. Це експерт, котрий надавав висновок за результатом проведеної судмедекспертизи на етапі досудового слідства, і котрий нині перебуває на пенсії. Його допит заплановано на 22 жовтня.

 

Відео

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.