Бердичівські ювенальні поліцейські провели для школярів урок особистої безпеки — РІО Бердичів

Вівторок, 7 Грудня

Бердичівські ювенальні поліцейські провели для школярів урок особистої безпеки

22 жовт. 2021 Бердичівський районний відділ поліції

Цього тижня поліцейські зустрілися з учнями 4-6 класів Вільнопільської загальноосвітньої школи Ружинської громади та провели для них інтерактивні уроки на тему особистої безпеки та поведінки у школі.

Працівники ювенальної превенції ознайомили дітей з основними правилами безпечної поведінки вдома та на вулиці. Розібрали як діяти в ситуаціях, коли до них звертається незнайома людина, також розглянули випадки булінгу. Окремо зупинилися на правилах безпечної поведінки в Інтернет мережі.

Поліцейські обговорили разом з дітьми особливості шляху до школи та додому, пригадали всі місця, де необхідно бути особливо уважними. Нагадали школярам, як працюють світлофори і розповіли про види пішохідних переходів та особливості користування ними.

Під час розмови з правоохоронцями діти демонстрували вже набуті знання, а також ставили різноманітні питання про ситуації, які можуть виникнути на дорозі.

Інспектор ювенальної превенції Бердичівського РВ Світлана Гутівська нагадала малечі, як викликати поліцію у разі небезпеки й про те, що у разі потреби за допомогою завжди потрібно звертатись до правоохоронців.

Школярі подякували поліцейським за пізнавальний урок та за нові знання.

Такі заняття з дітьми проводитимуться й надалі для покращення їх рівня знань з безпеки.

policia.yrok1

policia.yrok2

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.