Вівторок, 28 Червня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Через проблеми з прізвищем бердичівлянин судиться за квартиру

29 жовт. 2021 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

У цікавій цивільній історії нещодавно розбирався Бердичівський міськрайонний суд – з’ясовував, а чи справді позивачеві належить свідоцтво про право власності на квартиру.

«Засумніватись» у тому, чи дійсно його це житло, бердичівлянина змусив… новий паспорт, прізвище в якому було написано з урахуванням інших мовних правил. От і вийшло, що за паспортом у чоловіка одне прізвище, а в документах на квартиру – інше. Така розбіжність створила перепони в реалізації права розпорядження помешканням, тому власник звернувся до суду. У своїй заяві просив встановити факт належності йому правовстановлюючого документа.

Суд уважно вивчив матеріали провадження та виявив, що написання прізвища позивача в усіх документах приватизаційної справи на квартиру відповідають його прізвищу за першим, уже неіснуючим паспортом. У новому ж написання прізвища відрізняється від попереднього варіанта. Крім того, суд дослідив копію свідоцтва про народження позивача, що було видане у 1967 році російською мовою. З’ясувалося, що саме через труднощі перекладу на українську чоловік і мав «різні» прізвища у своїх паспортах.

За наслідками розгляду заяву бердичівлянина про належність йому свідоцтва про право власності на квартиру було задоволено. Також закликаємо громадян бути завжди уважними до таких «дрібниць», як букви, особливо в документах.

Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.