Пожежники розповіли школярам Бердичева про правила пожежної безпеки — РІО Бердичів

Вівторок, 7 Грудня

Пожежники розповіли школярам Бердичева про правила пожежної безпеки

19 лист. 2021 Провідний інспектор Бердичівського РУ Головного управління ДСНС України у Житомирській області Булак Сергій

12 листопада у Бердичівському загальноосвітньому колегіумі №14 спільно з фахівцями Бердичівського районного управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області була проведена Всеукраїнська громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Організатори заходу, а це рятувальники, представники органів влади, педагогічний колектив школи, підійшли до проведення та вибору формату свята творчо. І, як наслідок, результати перевищили всі очікування.

Пізнавальними були для учнів колегіуму уроки протипожежної безпеки «не жартуй з вогнем!», квест «Юні вогнеборці», відео виступ дружин юних пожежних, виставка малюнків на протипожежну тематику.

Загальну повагу й очевидне захоплення у присутніх викликала рятувальна техніка, представлена окремими зразками, способи порятунку людей та демонстрація обладнання для безпечної роботи в різних умовах.

Працівники пожежно-рятувальної служби звернули увагу дітей на основні правила безпечної поведінки у побуті під час користування електричними та газовими приладами. Вони застерегли дітей від небезпечних забав із сірниками та запальничками, роз’яснили як не допустити пожеж в екосистемах та запобігти нещасним випадкам під час пожеж, також провели роз’яснювальну роботу при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Учасники команди-переможниці, як найкращі знавці правил безпечної поведінки, були нагороджені грамотами.

Основна мета подібних заходів – ознайомлення здобувачів освіти із діяльністю пожежно-рятувальної служби, а також донесення до свідомості громадян правил безпеки життєдіяльності. І хоча свято закінчилося, знання, інформація та навички, якими оволоділи хлопчики та дівчата під час заняття, супроводжуватимуть їх у подальшому житті.


Провідний інспектор Бердичівського РУ Головного управління ДСНС України у Житомирській області Булак Сергій

akciyazvd 1

akciyazvd 1

akciyazvd 1

akciyazvd 1

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.