Роздрукувати цю сторінку

Бердичівська ДПІ: Громадяни зобов’язані повідомляти податкову про зміну місця проживання

23 лист. 2021 Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області

Бердичівська ДПІ нагадує, що громадяни, які змінили місце проживання, зобов’язані протягом місяця повідомити про такі зміни органи податкової служби.

Для внесення змін до Державного реєстру фізичній особі необхідно подати до державної податкової інспекції за місцем реєстрації заяву за формою №5ДР. Це визначено ст.70 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI (далі – ПКУ) та Положенням про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.09.2017 №822.

Також звертаємо увагу, що завдяки своєчасно внесеній достовірній інформації про фактичні реєстраційні дані фізичних осіб, громадяни у визначений законодавством термін отримають податкові повідомлення – рішення про нараховані суми податків, а саме податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, земельного податку та транспортного податку. Відповідно, зможуть своєчасно виконати свій обов’язок зі сплати майнових податків, не порушуючи граничні терміни сплати та уникнути фінансових санкцій.

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області

Подібні матеріали