Грошову допомогу з міського бюджету виділять чотирьом бердичівлянам — РІО Бердичів

Вівторок, 7 Грудня

Грошову допомогу з міського бюджету виділять чотирьом бердичівлянам

Про це на засіданні виконавчого комітету, що проходило сьогодні зранку, розповіла начальник управління сім’ї та соціального захисту населення Наталія Омельянчук.

Мова йшла Про затвердження протоколу засідання комісії та надання адресної грошової допомоги громадянам Бердичівської міської територіальної громади.


Допомога буде надана чотирьом мешканцям Бердичева у зв’язку з важким матеріальним становищем. Загальна сума допомоги з міського бюджету становить 3500 гривень.


Всі документи, які передбаченні Положенням, наявні. Бердичівляни їх подали на розгляд комісії, аби підтвердити необхідність у матеріальній допомозі. Члени виконавчого комітету одноголосно підтримали даний проект рішення.

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.