Четвер, 19 Трв

Які бердичівські суб’єкти господарювання будуть перевірені інспекторами Держпраці

Цього року, вже 2022-го, перевірці інспекторами Управління держпраці у Житомирській області підлягає 531 суб’єкт господарювання. Вже є затверджений наказом річний план таких перевірок і трохи менше половини заходів з цієї кількості здійснюватимуться із залученням інших територіальних органів, тобто у комплексі.

Документ передбачає перевірити діяльність таких галузей:

  • геологічне вивчення надр, їх використання та охорона, а також використання і переробка мінеральної сировини (державний гірничий нагляд);
  • промислова безпека, охорона праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, гігієна праці;
  • додержання законодавства про працю;
  • зайнятість населення, зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю.


У Бердичеві будуть також перевірені підприємства, установи та організації відповідно до плану.


Січень:

АТ "БЕРДИЧІВСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД "ПРОГРЕС". Перевірятимуть Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у сферах карантину рослин, метрології та метрологічної діяльності і Державна служба України з питань праці у сфері промислової безпеки, охорони праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, гігієни праці. Дата перевірки – 20.01.2022 р.


Лютий:

БЕРДИЧІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ. Перевірку здійснюватимуть Пенсійний фонд України у сфері загальнообов'язкового державного пенсійного страхування і Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у сфері дотримання вимог санітарного законодавства. Дата перевірки – 03.02.2022 р.
ТОВ "БЕРДИЧІВСЬКИЙ ХЛІБОЗАВОД". Перевірку здійснюватимуть Державна інспекція енергетичного нагляду України у сфері теплопостачання і Державна служба України з питань праці у сфері промислової безпеки, охорони праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, гігієни праці. Дата перевірки – 22.02.2022 р.


Березень:

КП "БЕРДИЧІВТЕПЛОЕНЕРГО". Перевірятимуть Державна інспекція енергетичного нагляду України у сфері теплопостачання і Державна служба України з питань праці у сфері промислової безпеки, охорони праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, гігієни праці. Дата перевірки – 04.03.2022 р.


МКП "БЕРДИЧІВВОДОКАНАЛ". Перевірку здійснюватимуть Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у сфері дотримання вимог санітарного законодавства і Державна служба України з надзвичайних ситуацій у сфері техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту і діяльності аварійно-рятувальних служб. Дата перевірки – 22.03.2022 р.


Квітень:

ТОВ "БЕРДИЧІВСЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО - 11837". Перевірку здійснюватимуть Державна служба України з безпеки на транспорті у сфері перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом, що підлягає ліцензуванню, та Державна служба України з надзвичайних ситуацій у сфері техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту і діяльності аварійно-рятувальних служб. Дата перевірки – 11.04.2022 р.


КП "РАЙКІВСЬКЕ" ШВАЙКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ. Перевірятимуть Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у сфері дотримання вимог санітарного законодавства і Державна екологічна інспекція України у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів. Дата перевірки – 19.04.2022 р.


ТОВ "БЕРДИЧІВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР". Перевірятимуть Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у сфері карантину рослин та дотримання вимог санітарного законодавства, Державна служба України з питань праці у сфері промислової безпеки, охорони праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, гігієни праці і Державна служба України з надзвичайних ситуацій у сфері техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту і діяльності аварійно-рятувальних служб. Дата перевірки – 28.04.2022 р.


Травень:

БЕРДИЧІВСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ. Перевірятимуть Державна інспекція енергетичного нагляду України у сфері теплопостачання і Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у сфері дотримання вимог санітарного законодавства. Дата перевірки – 18.05.2022 р.


Червень:

ТОВ "БЕРДИЧІВСЬКИЙ ПИВОВАРНИЙ ЗАВОД". Перевірку здійснюватимуть Державна служба геології та надр України у сфері геологічного вивчення надр та раціонального і ефективного використання надр України, дотримання вимог санітарного законодавства. Дата перевірки – 30.06.2022 р.


Жовтень:

БЕРДИЧІВСЬКА МУЗИЧНА ШКОЛА. Перевірку здійснюватимуть Державна інспекція енергетичного нагляду України у сфері теплопостачання і Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у сфері дотримання вимог санітарного законодавства. Дата перевірки – 10.10.2022 р.


Листопад:

БЕРДИЧІВСЬКА ХУДОЖНЯ ШКОЛА. Перевірятимуть Державна інспекція енергетичного нагляду України у сфері теплопостачання і Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у сфері дотримання вимог санітарного законодавства. Дата перевірки – 22.11.2022 р.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.