Вівторок, 28 Червня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Працівники ДСНС Бердичева нагадують правила використання піротехніки

06 січ. 2022 Провідний інспектор Бердичівського РУ ГУ ДСНС України у Житомирській обл. Булак С. О.

Наближаються різдвяні свята. Всі готуються їх святкувати, в культурних, освітніх та релігійних закладах району будуть проводитися заходи з масовим перебуванням людей по святкуванню Різдва Христового.

Одночасно велику небезпеку становлять заходи із використанням побутових піротехнічних виробів.

Бердичівське РУ ГУ ДСНС України у Житомирській області додатково доводить до відома керівників об’єктів, мешканців та гостей міста та району основні заходи пожежної безпеки:

Під час організації і проведення заходів з масовим перебуванням людей слід дотримуватись таких вимог:

- при кількості людей понад 50 осіб використовувати приміщення, забезпечені не менше ніж двома евакуаційними виходами, що не мають на вікнах глухих ґрат. Для будівель з перекриттями з горючих матеріалів такі заходи можуть проводитись у приміщеннях не вище другого поверху;

- особи, яким доручено проведення таких заходів, перед їх початком зобов’язані оглянути приміщення, переконатися в забезпеченості нормованою кількістю первинних засобів пожежогасіння, справності засобів зв’язку, систем протипожежного захисту;

- забороняється заповнення приміщень людьми понад установлену норму, зменшення ширини проходів між рядами, встановлення в проходах додаткових посадкових місць, повне відключення світла, проведення пожеже- і вибухонебезпечних робіт, використання свічок, бенгальських вогнів, відкритого вогню, феєрверків.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Під час використання побутових піротехнічних виробів (ППВ):

Застосування ППВ здійснюється споживачем відповідно до інструкції, розміщеній на виробі або на споживчому пакуванні виробу.

Забороняється:

- застосовувати споживачем ППВ, що можуть створити небезпеку травмування людей осколками, горючими елементами та частинами, що рухаються;

- кидати ППВ, ударяти по них будь-якими предметами, тягти за фітиль, залишати без догляду, розбирати;

- використовувати ППВ 2 та 3 класу небезпеки особам молодше за 18 років;

- використовувати ППВ, які створюють ефекти на висоті та/або шумові ефекти, ближче 100 м від громадських споруд і житлових будинків;

- використовувати ППВ особами, які знаходяться в нетверезому стані, при поводженні з ППВ не допускається куріння та застосування відкритого вогню.

Проведення феєрверків, салютів без погодження з органом державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ.

Провідний інспектор Бердичівського РУ ГУ ДСНС України у Житомирській обл. Булак С. О.

 

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.