Четвер, 26 Трв

Колектив Бердичівської окружної прокуратури поповнився чотирма працівниками

Повідомляємо, що за результатами проведення добору на зайняття вакантних посад прокурора, проведеного відповідно до пункту 20 розділу ІІ «Прикінцеві і перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури», в грудні 2021 року колектив Бердичівської окружної прокуратури поповнився чотирма працівниками, які вперше призначені до органів прокуратури, проте мають досвід роботи у сфері правознавства та успішно пройшли всі етапи добору.

 


Новопризначені прокурори вже приступили до виконання своїх обов’язків.

 


З огляду на викладене, пропонуємо Вам ознайомитись із оновленим графіком прийому громадян у Бердичівській окружній прокуратурі. (див нижче)


Керівник окружної прокуратури приймає громадян за попереднім записом (але не в день прийому) за зверненнями, у задоволенні яких відмовлено його заступником, або у разі оскарження його дій чи рішень.


Заступник керівника окружної прокуратури приймає громадян у разі незгоди з діями чи рішеннями прокурорів окружної прокуратури.


Прийом громадян проводиться, якщо керівництвом не прийнято рішення про припинення розгляду звернення з порушеного питання відповідно до ст. 8 Закону України «Про звернення громадян» і громадянину письмово не повідомлялося про суть прийнятого рішення за його зверненням.


Організація роботи зі зверненнями здійснюється відповідно до вимог Конституції України, Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування громадянам конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” від 07.02.2008 № 109/2008, а також наказу Генерального прокурора від 06.08.2023 № 363 "Про організацію роботи органів прокуратури з особистого прийому, розгляду звернень і запитів та забезпечення доступу до публічної інформації."

Звернутися до Бердичівської окружної прокуратури з письмовим зверненням та запитом на публічну інформацію Ви можете:


– поштою на адресу Бердичівської окружної прокуратури: вулиця Вінницька, 23, місто Бердичів, 13302;
– через скриньку за адресою: вулиця Вінницька, 23, місто Бердичів, 13302;
– шляхом подання електронного звернення за визначеною формою е-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. (крім депутатських звернень та запитів);
– зателефонувавши на телефон «гарячої лінії» - (04143) 4-16-92.

Враховуючи ситуацію, яка вимагає дотримання правил карантину, просимо обрати сприятливий час для направлення звернень та запитів на адресу органів прокуратури, а також з розумінням віднестись до можливих випадків більш тривалого строку їх розгляду ніж той, що передбачений чинним законодавством.

ДЯКУЄМО ЗА ПОРОЗУМІННЯ!
БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я ВАМ ТА ВАШИМ РОДИНАМ!

Виконувач обов’язків керівника
Бердичівської окружної прокуратури Олена ВИСОЦЬКА

 noviprokurori1

 noviprokurori2

 noviprokurori3

 noviprokurori4

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.