П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Жінки-злочинниці на лаві підсудних бердичівського суду. Скільки їх?

«Фемінізм рухається у всіх напрямках», - зазначив голова суду Олександр Яковлєв, підсумовуючи роботу суду протягом минулого року і акцентуючи увагу на тому, що не лише чоловіки вчиняють злочини.

Причому додав, що кількість справ, в яких винуватцями є жінки, також не меншає.


В минулому 2021 році таких справ на розгляді у Бердичівському міськрайонному суді було 106 і засуджувалися по цих справах 118 жінок. Основна категорія злочинів, в яких фігурують жінки, на відміну від чоловіків, стосується корисливих цілей. Це крадіжки, шахрайство, інколи, але нечасто, і наркотики...


На жаль, в тому році було засуджено жінку за вбивство свого співмешканця і вона вже відбуває покарання. Також була одна дорожньо-транспортна пригода, яку скоїла жінка. Це був наїзд на бабусю біля будівлі колишнього готелю «Дружба», водійку було засуджено.


Також Олександр Яковлєв згадав ще за одну справу, пов’язану з поліцією. Під час вилучення дітей із небезпечних для життя умов, жінка нанесла тілесні ушкодження правоохоронцям. І четвертий найбільш пам’ятний випадок трапився в одному із нічних розважальних закладів – жінка накинулася з кулаками на відвідувача.


Голова суду констатував, що зазвичай жінки намагаються або щось вкрасти, або когось обманути, а не скоїти щось особливо тяжке. Та їхні справи так само, як і проти чоловіків, розглядають у суді і засуджують їх відповідно до характеру злочину. Протягом 2021 року таких справ було розглянуто 36 і постановлено 19 вироків.

Zhinki 1

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.