Понеділок, 28 Листопада

Бердичівлянам-резервістам – приготуватись: підписано Указ про призов

Президентом України Володимиром Зеленським підписано Указ, згідно з яким резервістів призивають на військову службу в особливий період у зв’язку з агресією з боку сусідньої держави.

Про це було повідомлено під час вечірнього виступу Президента на телевізійних каналах 22 лютого. Мета такого рішення - підвищення готовності війська у випадках, коли можливі будь-які зміни оперативної обстановки. Щоправда керманич країни додав, що в загальній мобілізації наразі потреби немає.


Уже сьогодні Командуванням Сухопутних військ Збройних сил України було проінформовано, хто підлягає призову з 23 лютого, тобто від сьогоднішнього дня. Призивають резервістів від 18-ти до 60-ти років, які є офіцерами, рядовими та сержантами, на 1 рік служби, що є максимальним терміном.


Проходження служби резервістами оперативного резерву 1-ї черги відбуватиметься у тих військових частинах, в яких вони до цього проходили службу та підписали контракт для проходження служби в оперативному резерві першої черги (ОР-1). Так само незмінним залишається фах.


Резервісти, які будуть призвані на службу, не втрачають свого робочого місця і середньомісячної заробітної плати – вони зберігаються.


Резервістам потрібно самостійно прийти до військових частин або територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки або ж у разі телефонного дзвінка чи отримання повістки, в якій вказано з’явитися у свій ТЦК. У Бердичеві це Бердичівський РТЦК та СП, який знаходиться по вулиці Лілії Карастоянової, 49.


У разі неможливості резервістом бути призваним, потрібно особисто надати документи, які це підтверджують. Якщо резервіст не з’явився або проігнорував виклик, то йому загрожує адміністративна чи кримінальна відповідальність.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.