Вівторок, 27 Вересня

Введення надзвичайного стану: що зміниться для бердичівлян

23 лют. 2022 Власкор

У середу, 23 лютого, відбулася пресконференція голови Житомирської облдержадміністрації Віталія Бунечка. Оскільки прийняте рішення про запровадження в Україні надзвичайного стану, голова ОДА пояснив, що це означає для жителів Житомирщини і що зміниться.

Загалом, як було зазначено, найперше посилять пильність і контроль на дорогах області. Крім того, буде посилення моніторингу ситуації у тих районах Житомирської області, які є прикордонними.
Віталій Бунечко наголосив, що запроваджено надзвичайний стан, а не воєнний і між ними є різниця. Завдяки запровадженню надзвичайного стану вдасться оперативно реагувати у разі загроз нацбезпеці та нормальному життю суспільства.

Для звичайних людей - жителів міст Житомирщини - наразі нічого не зміниться. Активніше будуть відбуватися перевірки на дорогах, і громадяни будуть це бачити, та у прикордонних районах.

Під час надзвичайного стану, задля охорони здоров’я населення або захисту прав і свобод людей можуть бути запроваджені такі заходи:

  1. Особливий режим в’їзду і виїзду, а також обмеження свободи пересування по території, де вводиться надзвичайний стан.
  2. Обмеження руху транспортних засобів та їх огляд.
  3. Посилення охорони громадського порядку та об’єктів, що забезпечують життєдіяльність населення та народного господарства.
  4. Заборона проведення масових заходів, крім заходів, заборона на проведення яких встановлюється судом.
  5. Заборона страйків.
  6. Примусове відчуження або вилучення майна у юридичних і фізичних осіб.
Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.