Понеділок, 15 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Як працює суд Бердичева в умовах воєнного стану

28 лют. 2022 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

Шановні громадяни! Інформуємо, що Бердичівський міськрайонний суд наразі продовжує працювати у штатному режимі й виконувати свої функції з відправлення правосуддя.

Разом з тим звертаємо увагу на деякі тимчасові зміни у роботі:

- у зв’язку із запровадженням на Житомирщині комендантської години суд працюватиме до 16.00;

- усі цивільні справи нині знято з розгляду. Виняток становлять лише ті провадження, усі сторони в яких подали (подадуть) заяви про розгляд без їхньої участі;

- суд першочергово розглядає термінові справи, зокрема ті, що пов'язані із питаннями обороноздатності держави, забезпеченням режиму воєнного стану, мобілізації тощо.

Також підкреслюємо, що розгляд кримінальних справ, справ про адміністративні правопорушення, а також клопотань від органів досудового розслідування здійснюється у штатному режимі.

Подати й отримати документи можна у канцелярії суду. Нагадуємо і про можливість подачі заяв, скарг, клопотань через підсистему «Електронний суд», а також на електронну адресу суду - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Довідково: в умовах правового режиму воєнного стану суди, органи та установи системи правосуддя діють виключно на підставі, в межах повноважень та у спосіб, визначені Конституцією та законами України. Повноваження судів у період воєнного стану не можуть бути припинені.

Бережіть себе та свої родини. Довіряйте інформації лише з офіційних джерел.

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.