Вівторок, 4 Жовтня

До бердичівських спекулянтів сала та бариг-самогонників звернувся з попередженням міський голова

14 бер. 2022 РІО-Бердичів

Традиційно міський голова Бердичева Сергій Орлюк розмістив відеозвернення про те, як пройшов день неділі у місті. Серед сказаного і акцентував увагу на проблеми цін та на заборону продажу алкоголю.

Зокрема, міський голова зазначив, що ціна на сало викликає найбільше негативу і що він не дозволить у павільйоні спекулювати. Бо, як було сказано, сала по 170-180 гривень не буде, міри до таких продавців прийматимуть відповідні.


Про бариг, котрі торгують самогоном, також згадано у відеозверненні. Є порядні люди, котрі кажуть про такі «точки». Міський голова до таких продавців має коротку розмову: «Дай бог, щоб до вас прийшла тільки поліція. Я не жартую. Це не якась погроза і я не закликаю, щоб був якийсь самосуд, але людський гнів дуже серйозний, а тому потрібно задуматися, що ви робите».


Крім того, було сказано і про кого йде мова, де здійснюється продаж. І про ринки, і про приватний сектор місцева влада знає, а тому працівники відповідних органів прийдуть до таких торгашів. «Час випити 50 грам прийде – вип’єте за Перемогу», - наголосив міський голова.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.