Вівторок, 4 Жовтня

У запеклих боях за Харків загинув молодий бердичівлянин

14 бер. 2022 РІО-Бердичів

Це несправедливо, що війна забирає ще зовсім молодих юнаків. Попереду у цього хлопця мало бути ціле життя, але він героїчно став на захист рідної землі намагаючись зупинити ворожу орду, і загинув за мирне небо над Україною.

Бердичівська районна військова адміністрація з сумом повідомляє про смерть молодого бердичівлянина 1999 року народження – лейтенанта Олександра Васильовича Шеховцова. Навчався у загальноосвітній школі №8 міста Бердичева, після закінчення навчання вирішив присвятити себе армії.

Випускник Львівського університету Сухопутних військ ім. Сагайдачного, проходив військову службу у лавах Національної гвардії України. Загинув 8 березня під час запеклих боїв за місто Харків від кулі снайпера.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким українського героя. Вічна пам'ять та церато небесне, безсмертний подвиг Олександра ніколи не буде забутий вдячними жителями Бердичівського району.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.