Вівторок, 4 Жовтня

Хто може отримати 6500 гривень допомоги у межах "єПідтримки"

14 бер. 2022 РІО-Бердичів

Допомогу від держави у цей важкий час, коли в Україні йде війна, можуть отримати українці.

Жителі регіонів з найактивнішими бойовими діями можуть подати заявку на отримання 6500 гривень. Причому це не залежить від того, була людина вакцинована чи ні, отримувала вона за вакцинацію 1000 гривень чи не отримувала.


Отримання коштів "єПідтримки" стосується найманих працівників, за яких сплачують єдиний соціальний внесок, зокрема за 4-й квартал минулого року, та ФОПів усіх груп. Виняток становлять працівники організацій, які отримують кошти з держбюджету України.


Дана послуга працєю у таких областях: Чернігівській, Сумській, Харківській, Херсонській, Миколаївській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Житомирській, Одеській, Волинській, Київській та у місті Києві.


Для цього потрібно виконати кілька кроків:
1. Зайти у "Дію" та натиснути розділ "Послуги" і категорію "єПідтримка"
2. Вибрати карту "єПідтримка".
3. Натиснути "Отримати допомогу.


Цією допомогою можна здійснити оплату будь-яких товарів або послуг.
Отримати кошти можна на картки Monobank, Альфа-Банку, ПриватБанку, А-Банку, Ощадбанку, Укргазбанку, Raiffeisen Bank, Банку Восток, IdeaBank, izibank, ПУМБ.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.