Вівторок, 27 Вересня

Суд ув’язнив чоловіка, який втік з виправного центру «порішати» сімейні проблеми

15 бер. 2022 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

Ухвалено вирок 36-річному засудженому, котрий ухилився від відбування покарання та на місяць утік із виправної установи. Чоловік неодноразово судимий за крадіжки, а востаннє був засуджений до двох років обмеження волі за вчинення незакінченого замаху на порушення недоторканності житла (ч. 3 ст. 15 та ч. 1 ст. 162 КК України).

Восени минулого року молодик прибув до Бердичівського виправного центру №108, де під підпис був ознайомлений із вимогами законодавства щодо умов відбування призначеного йому покарання та був попереджений про кримінальну відповідальність у разі порушення режиму. Однак уже за кілька тижнів після свого прибуття засуджений шляхом перетину основної огорожі, розуміючи протиправність своїх дій, самовільно залишив територію виправної установи.

Вдався до нового злочину… через сімейні проблеми, розв’язати які було під силу тільки йому – розповів на суді обвинувачений. Повідомив, що після вечірньої перевірки, скориставшись тим, що його дії ніхто не бачить, переліз через паркан і подався у Київ до матері. А через місяць, каже, сам повідомив виправну установу про своє місцезнаходження.

У скоєному чоловік щиро розкаявся, просив «визначити строк поменше» та врахувати наявність у нього малої дитини і матері, яка потребує догляду. За наслідками розгляду справи суд визнав обвинуваченого винним у правопорушенні, передбаченому частиною першою статті 390 Кримінального кодексу України, та за сукупністю вироків призначив йому остаточне покарання у виді півторарічного позбавлення волі.

На думку суду, така кара сприятиме кращому виправленню молодика й запобігатиме вчиненню ним нових протиправних дій. До набрання вироком законної сили обвинувачений перебуватиме під вартою.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.