Субота, 4 Лютого

Алкогольні ремені в Бердичеві дещо попустили

15 бер. 2022 РІО-Бердичів

Два тижні на Житомирщині загалом і у Бердичеві зокрема діяла заборона на продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв відповідно до рішення Ради оборони Житомирщини.

Це означало, що в магазинах, супермаркетах не повинні продавати алкоголь. Більше того, полиці з таким продуктом або мали бути пусті, або закриті.


Заборона стосувалася і продавців самогону, з яким, на жаль, боротися важче, адже єдиним варіантом дізнатися, хто спродує, є свідомі громадяни. В деяких громадах з продавцями боряться кардинально.
Сьогодні ж стало відомо, що в Житомирській області алкогольні ремені дещо попустили.


Рада оборони Житомирщини дозволила продавати слабоалкогольні напої і пиво. Але є кілька зауважень. По-перше, купувати такі напої може виключно цивільне населення. По-друге, продавати можуть магазини з наявністю відповідної ліцензії. І по-третє, продаж слабоалкогольних напоїв та пива можна здійснювати лише з 10-ї до 18-ї години.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Відео

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.