Понеділок, 3 Жовтня

По Бердичеву нанесено ракетний удар. Офіційна інформація

16 бер. 2022 РІО-Бердичів

Бердичівська районна військова адміністрація інформує, що 16 березня о 04:13 ранку Російська Федерація нанесла ракетний удар по місту Бердичеву, внаслідок чого фактично зруйновано інфраструктуру військового учбового центру.

Є значні втрати серед особового складу військової частини.


Окрім того російська армія продовжує воювати з мирним населенням, цинічно порушуючи усі норми міжнародного права. На жаль, в результаті сьогоднішнього авіанальоту зруйновано будинки в одному з житлових масивів міста, також є постраждалі серед цивільного населення.


Ведуться слідчі дії, на місці трагедії працюють спеціалісти, масштаби нічного нальоту та кількість жертв уточнюються. Закликаємо жителів міста Бердичева зберігати спокій та обов’язково перебувати в укриттях під час сигналу тривоги.

udar1

udar2

udar3

udar4

udar5

udar6

udar7

udar9

udar8

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.