Вівторок, 4 Жовтня

У Бердичеві зникла дівчина – немає зв’язку вже два тижні

18 бер. 2022 РІО-Бердичів

У соціальній мережі «Фейсбук» у четвер бердичівляни по всім можливим групам і сторінкам почали поширювати інформацію про зниклу дівчину.

Tishkina2

 

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Друзі та знайомі вказують, що Тішкіна Аліна Олегівна 1987 року народження останній раз виходила на зв’язок ще 03 березня і до цього часу її місце знаходження невідоме.


Зазначають, що проживала бердичівлянка по вулиці Варварівській в районі автопарку. Її мама поїхала до Польщі, а сама Аліна від’їжджати не збиралася.


І рідні, і близькі, і знайомі дуже хвилюються, а тому просять усіх, хто володіє будь-якою інформацією, телефонувати або писати у вайбер за номером телефону 093-663-72-36, писати в особисті повідомлення Ольга Лукашук .Tishkina1

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.