Понеділок, 3 Жовтня

Для тероборони Бердичева в Польщі придбали три авто

21 бер. 2022 РІО-Бердичів

Напередодні тероборона Бердичева повідомила про необхідність купівлі для потреб захисників міста трьох автомобілів. У мережі Фейсбук та по групах у різних месенджерах розмістили інформацію про збір коштів. Відповідальним по даному питанню призначили Віталія Романовича. На початку збору коштів він розповів, що авто вже є, вони наразі у Польщі, тож потрібно чимшвидше зібрати гроші, викупити їх та привезти до Бердичева для подальшого використання за призначенням.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Про це було повідомлено 10 березня. І ось цими вихідними волонтери нашого міста вже ділились відео про те, що транспорт викуплений. Дві машини станом на неділю, 20 березня, уже були в Україні, третій автомобіль має бути доставлений найближчим часом.

За допомогу людям, за підтримки яких вдалося зібрати суму в 235 000 гривень, звучали слова щирої подяки від волонтерів, а також окремо на адресу самого Віталія Романовича. Він, зазначають, курував процесом від «А» до «Я», завдяки чому місцеві тероборонівці уже мають потрібну для них автотехніку, що обов’язково пришвидшить омріяну Перемогу.

Активно допомагав у вирішенні даного питання й Сергій Гуль - колишній бердичівлянин, який живе у Польщі в місті Гданськ. Він знайшов авто та підготував їх до перевезення, за що йому теж окрема подяка.

Збір коштів на потреби місцевої територіальної оборони триває, тому усі, хто має можливість долучитися до підтримки ЗСУ та безпосередньо бердичівлян, які захищають Україну від російських окупантів, можуть це зробити. Будь-яка сума є важливою.

avto 1

 

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.