Неділя, 25 Вересня

Винагороду за інформацію про паліїв сухостою обіцяють бердичівлянам

23 бер. 2022 РІО-Бердичів

Традиційно щороку у Бердичеві, як і в інших містах та селах, активізуються палії трави та іншого сухостою. Постійні попередження поліцією, пожежниками та міською владою, на жаль, розуміють не усі громадяни. А, на перший погляд, невеличке багаття, розпалене, щоб спалити непотрібні гілячки чи сухі рослини, призводить до масштабних пожеж, трагічних наслідків та шкоди для здоров’я.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

В нинішніх умовах війни такі підпали є не просто правопорушенням, а злочином, диверсією. І про це знову наголосив у своєму відеозверненні міський голова Сергій Орлюк.

На жаль, сьогодні було 3 підпали, і нині за містом знову горить очерет. За словами міського голови, люди, які займаються підпалами, будуть відповідати перед законом - їм загрожує до 15 років в’язниці.
А якщо комусь цього замало, то варто зазначити, що боротися з паліями нині буде і міське товариство мисливців та рибалок, яке оголосило винагороду тим, хто надасть інформацію та відеофіксацію підпалу сухостою з ідентифікацією особи, яка це робить.

Винагорода складає 4000 гривень. Номер телефону, за яким можна повідомляти таку інформацію, - 096-567-67-33. Також ніхто не забороняє телефонувати до поліції та повідомляти про факт підпалу.

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.