Понеділок, 28 Листопада

Захищаючи Україну, загинув житель села Бердичівського району

23 бер. 2022 РІО-Бердичів

На жаль, війна продовжує забирати життя відважних козаків, мужніх захисників рідної землі.

Маємо сумну звістку з Ружинської територіальної громади Бердичівського району про загибель жителя села Зарудинці - молодшого сержанта П’ясецького Максима Павловича 1991 року народження.

Максим П’ясецький загинув 20 березня, поблизу міста Ізюм Харківської області в ході відбиття атаки танків противника, героїчно захищаючи територіальну цілісність та незалежність України.

Сиротами залишилися двоє маленьких дітей.

Бердичівська районна військова адміністрація та редакція газети "РІО-Бердичів" висловлюють щирі співчуття рідним та близьким українського героя.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.