Вівторок, 4 Жовтня

Як жителі Житомирщини можуть зараз відновити український та закордонний паспорти

01 квіт. 2022 РІО-Бердичів

У Бердичеві станом на п’ятницю, 01 квітня 2022 року, паспортний стіл працює, однак не на повну силу. Перелік послуг, які надавали спеціалісти до початку воєнного стану в Україні, відтворений не на 100%, тому не всі документи можна зробити тут наразі. Скільки триватимуть такі обмеження невідомо, та скористатися деякими сьогодні все-таки можна.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Так, тут зараз здійснюється видача готових паспортів (тих, що були замовлені іd-картки термінові до 17.02, не термінові – до 08.02, закордонні паспорти термінові - до 18.02, не термінові - до 02.02.2022 року), продовження закордонного паспорта, термін дії якого закінчився (на 5 років), вклеювання фото дітей неповнолітніх в закордонні паспорти батьків. Остання з послуг на даний час найбільше користується попитом серед відвідувачів. Житомирщина поки відключена від реєстрів, тож в жодному місті області поки що неможливо замовити паспорт (у т.ч. – закордонний). Деталі та графік роботи паспортного столу можна дізнатися за номером 068-242-18-83. Крім цього, знайти актуальну інформацію по даному питанню можна на офіційній сторінці Державної міграційної служби у Фейсбук.

Як відбувається отримання даної послуги в кожній окремій області потрібно дізнаватись окремо. У зв’язку з воєнним часом, щодня змінюються списки працюючих паспортів столів по різних регіонах України. Тому що той факт, що сервіс працює сьогодні, не означає, що він працюватиме завтра.

Проте ситуації бувать різні і не всіх людей влаштовує такий обмежений перелік послуг, тож вони шукають вихід за межами області. Тобто цікавляться, чи реально замовити конкретну послугу з виготовлення документів, яку не надають в Бердичеві, за межами області – в сусідній Вінниччині, наприклад, яка територіально є найближчою для нас.

На сторінці паспортного сервісу Вінниці вказано, що ним здійснюється оформлення закордонних біометричних паспортів та паспортів громадянина України у вигляді id-картки. Крім цього продовжується видача готових документів, у разі отримання клієнтом смс-повідомлення про їх готовність. В залежності від ситуації графік роботи сервісу може змінюватись, можлива й затримка у доставці паспортів у зв’язку із продовженням в країні військового стану. На даний момент графік роботи сервісу – з 9.00 до 15.00 (без обідньої перерви), з понеділка по п’ятницю. За номером телефону (0432) 631-908 можна зателефонувати до спеціалістів та уточнити ситуацію на даний момент, адже вона може змінюватись.

У телефонній розмові журналісту «РІО-Бердичів» у вінницькому паспортному сервісі розповіли, що оформити тут документи для себе може кожен українець, незалежно від того, з якого він регіону. Тобто прив’язки до місця проживання чи прописки немає. Усе, що потрібно, прийти до сервісного центру (даний знаходиться у м. Вінниці на просп. Коцюбинського, 4), взяти талончик та дочекатися своєї черги для подачі документів. Єдине, спеціаліст порадила робити це вранці, адже талонів на прийом може не вистачити тим, хто завітає по обіді. Звичайно, все залежить від кількості відвідувачів, а вона щодня різниться. Подати заявку на оформлення паспортів в електронному вигляді (без відвідин паспортного столу) зараз неможливо.

Звідси виникає наступне питання: чим бердичівляни, які не мають власного авто, можуть дістатися до Вінниці, щоб подати заявку на оформлення паспорту? Так, щоб бути вранці у сервісі. Відповідь на нього вдалось дізнатись, зв’язавшись з довідковою залізничного вокзалу, адже з нашого міста краще всього зранку дістатися сусіднього обласного центру залізницею.

Оптимальним варіантом є регіональна електричка Шепетівка – Київ з пересадкою у Козятині. З Бердичева вона відправляється о 06.00 ранку, з Козятина – о 06.52. Прибуття у Вінницю – 08.20. Також о 10.40 з Бердичева слідує прямий дизель до Вінниці (Коростень – Вінниця). Час його прибуття до пункту призначення значно пізніший, ніж електрички, тому це потрібно враховувати. Є й інші рейси протягом дня, та вони, за часом, не є актуальними для відвідин паспортного сервісу. Інформація може змінюватись, тому перед поїздкою краще перетелефонувати до вокзалу і уточнити рух електропоїздів відповідного напрямку по станції Бердичів станом на потрібну дату (телефон для довідок 7-02-11).

 

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.