Субота, 25 Березня

У Бердичівському районі поліцейські офіцери громад дбають про тих, кому потрібна допомога

15 квіт. 2022 Бердичівський районний відділ поліції

Офіцери Райгородоцької територіальної громади спільно з її представниками 13 квітня відвідали кілька родин місцевих жителів та передали їм допомогу. В умовах воєнного стану ці сім’ї потребують матеріальної та моральної підтримки.

У с. Андріяшівці проживає подружжя пенсіонерів. Обоє мають серйозні проблеми зі здоров’ям. Раніше батькам впоратись з усім допомагала донька, у тому числі із придбанням ліків. Нині ж вона опинилась на тимчасово окупованій російськими загарбниками території, а під опікою подружжя – її 7-річна донька.

Підтримати і словом, і харчовими продуктами та засобами гігієни до оселі пенсіонерів приїхали представники громади та поліцейські офіцери.

Жителька с. Райгородка сама виховує трьох дітей. Звісно, що впоратись одній з усім їй непросто, то ж і до цієї родини доставили необхідні речі, а дітей пригостили смаколиками та подарували іграшки.

Окрім моніторингу умов проживання родин та потреб у конкретній допомозі, поліцейські також поспілкувались на безпекові теми і з дорослими, і з дітлахами.

- Завдяки постійному контакту з громадами ми маємо інформацію про тих, хто потребує допомоги та підтримки, інколи – контролю або застереження від якихось дій, і намагаємось реагувати на такі ситуації відразу, - прокоментував заступник начальника Бердичівського районного відділу поліції Олексій Завіруха.

policiya dopomoga 1

policiya dopomoga 1

policiya dopomoga 1

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.